E-MCC CALL CENTER

Twój Partner w biznesie

E-MCC WARTOŚCI

Wierzymy, że
ludzie są najważniejsi w organizacji.

Jesteśmy firmą, którą tworzą pasjonaci branży call center. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem, dlatego nasz zespół to nie tylko doświadczeni pracownicy, ale również młodzi, ambitni ludzie, którzy zaczynają swoją karierę zawodową. Praca u nas, to kontakt z ludźmi.

Bez sztywniactwa

W E-MCC wszyscy się znamy i mówimy do siebie po imieniu.

Przyjazna atmosfera

Nasi pracownicy tworzą przyjazną i przepełnioną pozytywną energią atmosferę. Wszystkie pomysły omawiamy wspólnie, a wyzwaniom stawiamy czoło całym zespołem.

Call center rozwijające się

Jesteśmy szybko rozwijającym się contact center, dlatego stale powiększamy ilość stanowisk dla konsultantów oraz kadrę managerską. Często organizujemy rekrutacje wewnętrzne, zatem każdy ma szansę awansu i stałego podnoszenia swoich kompetencji.

Nabywasz kompetencje

Reprezentując naszych klientów zdobędziesz wiedzę z zakresu profesjonalnej obsługi klienta. Poznasz mechanizmy decydujące o zachowaniu klienta oraz metody wywierania wpływu na podejmowanie przez niego decyzji. Nauczymy Cię jak identyfikować potrzeby klienta oraz jak dopasować ofertę do jego oczekiwań. Wiedza i doświadczenie, które zdobędziesz u nas, pomogą Ci budować swoją ścieżkę kariery u nas lub w innej firmie.

E-MCC

Rekrutacje

Lubisz pracę z ludźmi? Masz poczucie humoru? Szukasz miejsca, w którym będziesz mógł się realizować? Dołącz do naszego zespołu i przekonaj się, że warto! Aktualnie prowadzone rekrutacje:

Close
Close

Call Center dla każdej nowoczesnej marki. Witamy w E-MCC

 

Kontakt